Yükleniyor

Sigorta Ofisi Plus

HAKKIMIZDA
Sigorta Ofisi Plus Sigorta A.Ş ,  2011 yılında NN Hayat ve Emeklilik ile birlikte %50 ortaklık yapısıyla kurulmuş ve bu anlamda sektöre yeni bir satış kanalı kazandırarak (Joint Venture - ortak girişim), gücü ve güvenilirliğiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Şirketimiz Elementer, Sağlık, Bireysel Emeklilik ve Hayat branşlarında hizmet vermekte ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Şirketimizin Diğer ortağı ve aynı zamanda Yöneticisi olan Osman ÇOLAK’ın 1998 yılından bu yana sektör tecrübesi vardır. Sektöre Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Osman ÇOLAK 2009 yılında Groupama Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Türkiye Satış Direktörlüğüne kadar yükselmiştir. Esas uzmanlık alanı Bireysel Emeklilik ve Hayat sigortaları olan Osman Çolak 2011 yılından bu güne de Elementer ve Sağlık sigortaları konusunda ki bilgi ve tecrübelerini arttırmıştır.

KİŞİYE ÖZEL SİGORTA DANIŞMANI
Sigorta Ofisi Plus ‘ı aradığınız ilk dakikadan itibaren size özel ve konusunda uzman bir sigorta danışmanı atanır. Amacımız sizi dinleyerek danışmanlık sağlamak , ailenizin ve sizin tüm sigorta ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hayatınızı kolaylaştıracak şekilde kesintisiz hizmet sağlamaktır.